Kasdieniam nešiojimui net ir norintys pakeisti natūralią akių spalvą neretai nesirenka labai drastiškų bei išskirtinių variantų. Tačiau tokie spalvoti lęšiai vakarėliams yra nepamainomas būdas išsiskirti bei nustebinti, o kartais net šokiruoti susirinkusiuosius. Jie gali keisti spalvą bei raštą į praktiškai bet kokius. Ir viskas priklauso nuo asmeninių norų bei būsimos išvaizdos vizijos. Kadangi pasirinkimas šioje rinkoje yra tikrai platus. O populiariausios išlieka realybėje nelabai sutinkamos spalvos, tokie būtų, pavyzdžiui, juodi lęšiai. Kurie bus ne tik išskirtiniai, tačiau prikaustys daugumos dėmesį. Ypač jeigu anksčiau nėra tekę matyti kažko panašaus. Kadangi natūraliai tokios spalvos ir išvaizdos paprasčiausiai nebūna. Dar viena ryški alternatyva yra balta spalva, kuri gali nustebinti ne ką mažiau. Taip pat ir įvairūs raštai, kurie būna artimesni jau gyvūnų, o ne žmonių akims. Tačiau dėl tokio siauro panaudojimo daugiausiai yra gaminami vienadieniai spalvoti lęšiai. Bent jau netradicinių spalvų. Kadangi tikrai retas, kuris norėtų taip atrodyti kiekvieną dieną.

Gamintojai, kurių kuriami geri lęšiai

Nors produktų šioje srityje yra labai daug, tačiau pagrindiniai ir didžiausi gamintojai yra keli. Jų asortimente gali būti ne tik regos korekcijai skirti gaminiai, bet ir spalvoti lęšiai. Kurie unikalūs ne tik savo išvaizda, tačiau ir turi labai specifinę auditoriją bei rinkos dalį. Šioje srityje daugumai bus žinomi Freshkon lęšiai. Kurie tuo pačiu metu gali atlikti netgi dvi funkcija. Ne tik pakeisti akių spalvą, tačiau ir atitinkamai pakoreguoti regėjimą. Nors tokią funkciją gali pasiūlyti ir Eyesmile lęšiai ir tai tikrai nėra naujiena arba labai didelis išskirtinumas. O ir pats principas, kuriam skirti vienkartiniai spalvoti lęšiai yra ne palaikyti gerą regėjimą, o suteikti unikalią išvaizdą. Todėl ir jų gamintojai nėra orientuoti į visas kitas savybes bei papildomas naudas. Aišku, visai kita situacija būtų su tokiais lęšiai, kurie nešiojami kiekvieną dieną. Kadangi tuomet svarbūs patampa ir visi kiti aspektai.

https://www.lensor.eu/lt/kontaktiniai-lesiai/spalvoti-lesiai/

Kaip mano lęšiai prisideda prie įvaizdžio kūrimo?

Norintieji susikurti savitą įvaizdį neretai renkasi akinius, kadangi jie tampa kasdieniniu aksesuaru. Kuris jau atitinkamai derinamas prie aprangos, stiliaus ir veido bruožų. Tokiu būdu tikrai galima pakeisti išvaizdą ir suformuoti naują asmeninį stilių. Tačiau dalis žmonių dėl šios priežasties vengia akinių. Kadangi mano, jog ir be jų asmeniniai išvaizdai nieko netrūksta. Yra ir tokių, kurie nusprendžia, jog geriausiai norimą pokyti padės atlikti bei norimą išvaizdą susikurti spalvoti lęšiai. Kadangi jie yra praktiškai nepastebimi tuo atžvilgiu, jog kiti iš šono nelabai pastebės ar jūs juos turite ar tai natūralios akys. O tai leidžia sukurti netgi apgaulingą įspūdį, kadangi pasikeitusi arba paryškėjusi akių spalva visiems atrodys kaip įgimtas dalykas. Nebent pasirinksite pakankamai drastišką variantą, kuris nebus labai natūralus. Tačiau netgi tokiu atveju galima kai ką apgauti ir įtikinti, jog tai yra jūsų akys. Tik svarbu rinktis pakankamai kokybiškus gaminius, kurie nedirgintų akių. Tokie būtų optika spalvoti lęšiai. Kadangi jie pritaikyti nuolatiniam naudojimui.