„Husky“ miegmaišiai. Ar jie kokybiški?

Į žygius dažnai einantys keliautojai, žino, kad kokybiškas miegmaišis, leis ne tik tinkamai pailsėti, tačiau ir suteiks komfortą. Taigi, kodėl rinktis „Husky“ gamybos miegmaišius? Vienas pagrindinių aspektų, tai ši kompanija, jau daug metų gamina specializuotas turistines prekes. Čekijoje įkurta įmonė, siūlo itin didelį produkcijos asortimentą. Nuo smulkių daiktų iki palapinių ar miegmaišių. Pagrindinis kriterijus, kodėl tokia produkcija yra populiari, tai jog gamintojas kiekvienais metais atnaujina asortimentą, rūpinasi, kad produkcija būtų pritaikyta įvairiems keliavimo stiliams. Koks šios kompanijos miegmaišių asortimentas? Kaip jau minėjome, miegmaišiai yra pritaikyti įvairioms kelionėms, įvairioms oro sąlygoms. Kiekvienas keliautojas ras tinkamą produktą. „Husky“ gamintojas išsiskiria aukšta miegmaišių audinių kokybe, bei siūlo didelę formų įvairovę. Pagrindiniai miegmaišių tipai yra tokie: „EXTREME“, „DOWN“, „COMFORT“, „OUTDOOR“, „QUILT“, „MIKRO“, „VAIKIŠKI“ ir „MOTERIŠKI“ miegmaišiai. Išsirinkite tinkamiausią miegmaišį jau dabar: http://husky.lt/Miegmaisiai/ Ar šiuos miegmaišius perka profesionalūs keliautojai? „Husky“ renkasi tiek profesionalūs keliautojai, tiek pradedantys keliautojai. Tai, prekės ženklas, kuris gerai žinomas tarp turistinių prekių gamintojų.

Miegmaišiai, kurie tinka naudoti žiemą

Keliaujantiems į šalto klimato zoną, reikia išsirinkti miegmaišį, kuris būtų pritaikytas tokiam orui. Šio gamintojo asortimente rasite miegmaišius, kurie tinka tiek pliusinei, tiek minusinei temperatūrai. Kas svarbu, perkant tokį specifinį žiemos sezonui pritaikytą miegmaišį? Pirmiausia, turite įvertinti ar pasirinktas miegmaišio modelis tiks oro temperatūrai. Vieni miegmaišiai tinka naudoti esant -10 laipsnių temperatūrai, kiti -20 ir t.t. Pirkdami atkreipkite dėmesį į šią informaciją. Daugelis naujų keliautojų užduoda klausimą, ar minusinėje temperatūroje su tokiu miegmaišiu bus komfortabilu? Ar nesušalsite? Būtent todėl, rekomenduojama rinktis miegmaišius, kuriuos gamina profesionalai. Turistinių prekių gamintojai žino, ko reikia, kad įvairiomis oro sąlygomis jaustumėtės itin patogiai ir galėtumėte pailsėti. Visi žiemos sezonui siūlomi miegmaišiai yra pritaikyti tokioms oro sąlygoms, todėl keliaudami į kraštus, kuriuos bus minusinė temperatūra, rinkitės tokį miegmaišį. Kiek kainuoja tokie miegmaišiai? Kaip ir visų miegmaišių kainos, taip ir žiemos sezonui pritaikytų produktų kainos prasideda nuo 50 Eur ir gali siekti du, tris šimtus eurų. Miegmaišių yra daug skirtingų modelių, tad ir kainos priklauso nuo šio faktoriaus.

Kodėl keliautojai perka brangius miegmaišius?

Vienas dažniausių, pradedančiųjų klausimų, tai ar toks ar verta pirkti specializuoto gamintojo produkciją. Dažnai, galima rasti ir pigesnių miegmaišių, kurie parduodami ne turistinių prekių parduotuvėse. Pagrindinis, argumentas, tai brangesni miegmaišiai yra gaminami atsižvelgiant į įvarius parametrus. Jie geriau pritaikyti skirtingoms oro sąlygoms ir yra patogesni naudoti. Kuo skiriasi specializuotų gamintojų gaminami miegmaišiai, nuo paprastų miegmaišių? Kaip jau supratote, pagrindinis skirtumas, kad profesionaliems keliautojams skirta produkcija yra kuriama atsižvelgiant į daug parametrų. Siūlomas didelis produkcijos asortimentas, tad miegmaišiai pritaikomi individualiai jums.