February 27, 2020

Kaip statomi rąstiniai namai?

Klausimas, į kurį atsakymo reikėtų ieškoti konsultuojantis su statybos bendrovėmis. Juk kokybiški rąstiniai namai dažniausiai statomi iš itin geros kokybės rąstų, todėl ir jų kaina kartais svyruoja labai įvairiai. Klausimas, kaip statomi rąstiniai namai? Kiekvienas statybos ekspertas pasakytų, kad tokie namai pirmiausia statomi atsižvelgiant į namo kainą. Jeigu klientas gali skirti nemažą suma rąstinio namo statybai, tada statybos kompanija gali naudoti itin aukštos kokybės medieną, bei pasirūpinti, kad namo projektas būtų išskirtinis. Statant namą, svarbios ne tik sienų medžiagos, tačiau nevertėtųū pamiršti langų, durų, stogo. Juk rąstiniai namai atrodo kur kas geriau, kada jie yra pastatyti naudojant tam pritaikytas papildomas medžiagas. Šiuo metu rinkoje galima rinktis ne vieną skirtingą medinių langų profilį, ar masyvios medienos duris. Aišku, kad statybos profesionalai tokiomis užduotimis pasirūpina iš anksto, tad gali klientui pasiūlyti itin aukštos kokybės produktą.

Kiek kainuoja rąstiniai namai?

Ko gero tai tas klausimas, kurį dažniausiai girdi kiekvienas rąstinių namų pardavėjas. Tad kiek gi kainuoja aukštos kokybės rąstiniai namai. Kainos prasideda nuo 48 000 Eur ir gali kilti iki kelių šimtų tūkstančių. Viskas priklausys kokio dydžio rąstinis namas bus statomas iš kokių medžiagų. Aišku, tiems, kas galvoja apie nedidelį namą, galima pasiūlyti alternatyvą – medinį arba karkasinį namą. Tačiau juk daugelis sutiks, kas natūralių rąstų namas atrodo, kur kas gražiau. Tinkamai suprojektuotas namas, gali kiekvienam klientui suteikti namų jaukumą ir pasitenkinimą pirkiniu. Prie tokių namų puikiai derinasi mediniai langai ar jau minėtos ąžuolinės durys. Šiuo metu rinkoje siūloma didelė prekių įvairovė.

Rąstiniai namai vs karkasiniai namai

Taigi, kada nusprendžiate įsigyti rąstinį namą, natūralu, kad susimąstote ar nevertėtų rinktis medinio ar dar pigesnio karkasinio namo. Atsakymas priklausys nuo jūsų norų ir finansinių galimybių. Juk natūralu, kad kokybiški rąstiniai namai kainuos ženkliai brangiau už greitai pastatoma karkasinį namą. Šioje vietoje konkurencija nelabai galima, juk skiriasi namai, skiriasi medžiagos ir klientų kategorijos, kurios perka tokius namus. Ties, kas renkasi karkasinį namą, dažniausiai negali sau leisti medinio ar tuo labiau rąstinio namo. Aišku, galutinis sprendimas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Ne viena statybos kompanija siūlo rinktis namus, kurie bus ir iš kokybiškų medžiagų ir už tinkamą kainą. Kartais tokie namai yra mažesni, tačiau kaip rekomenduoja ekspertai, kartais geriau mažesnis plotas, tačiau norimas namo tipas.

Namams , Prekės , Statyba , Verslas

Straipnsių rašymas ir talpinimas: [email protected]