Kiekvieno iš mūsų namuose būtų galima rasti kilimų ir net ne po vieną. O ar galėtų būti kitaip? Juk būtent ši interjero detalė namams suteikia grožio bei jaukumo, be to, taip malonu ją liesti… Vis tik, vien tik mėgautis kilimo skleidžiamu grožiu ar teikiamu švelnumu, tikrai nepakanka – dar reikia jį ir prižiūrėti. Vienas paprasčiausių kilimo priežiūros būdų – valymas sausu ir šlapiu būdu. Ir nors ši užduotis tikrai nėra sudėtinga, dėmesį verta atkreipti į tai, kad daugeliui ji atrodo labai nuobodi, todėl, dažnas kilimą valo rečiau nei reikėtų. Vis dėlto, nuobodulį verta vyti į šalį, nes priežasčių, kodėl kilimą verta valyti dažnai, tikrai netrūksta. Tad kviečiame su jomis susipažinti – galbūt, ši informacija įkvėps jus kilimus  valyti dažniau, nei tai darėte iki šiol.

Ne paslaptis, kad kokybiškas kilimas kainuoja iš tiesų nepigiai, tad, nieko keista, kad kiekvienas įsigiję nori, kad gaminys tarnautų kuo ilgiau. Vis dėlto, ar taip pat ir bus, nemaža dalimi priklausys nuo paties šeimininko bei jo priimamų sprendimų. Na, o reguliarus kilimo valymas yra vienas iš būdų užtikrinti maksimaliai ilgą tarnavimo laiką. Ne paslaptis, kad giluminiuose kilimo sluoksniuose gausu  įvairios kilmės kietųjų dalelių, kurios ilgainiui gali daryti neigiamą poveikį gaminio būklei. Tuo tarpu reguliarus kilimų valymas pašalins jame esančius nešvarumus, tad gaminys ilgiau išlaikys puikią būklę. 

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas nori ne tik kuo ilgesnio kilimo tarnavimo laiko, bet ir norėtų, kad spalvos kuo ilgiau išliktų ryškios. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių siekdami šio tikslo, imasi pačių įvairiausių gudrybių, tačiau pamiršta, jog padėti gali ypač paprastas sprendimas – reguliavus kilimų valymas.

Na, o pabaigai – dar vienas priežastis, kodėl kilimas turėtų būti valomas kuo dažniau. Nepamirškime, kad kilimų valymas yra nemaža fizinės jėgos reikalaujantis procesas; o ir trukmė nėra trumpa – dideliam kilimui išvalyti gali prireikti net ir valandos ar daugiau. Tad, ar jau supratote, kur link sukame? Kilimų valymas yra puiki mankšta, kurios metu sudeginsite nemažai kalorijų bei padailinsite kūno linijas. Tad valykite jį kuo dažniau.