Ar gali plastikiniai langai kainuoti tiek nedaug? Kas lemia produkcijos kainą? Rinktis pigiau ar kokybiškiau? Kiek kainuoja kokybiški langai? Taigi, plastikiniai langai gali kainuoti išties nebrangiai. Viskas priklausys nuo to kokius plastikinius langus pirksite. Koks bus plastikinių langų profilis ir stiklo paketų skaičius? Šie ir kiti parametrai lemia langų kainas. Taip pat svarbu kokios spalvos bus nauji langai. Baltų plastikinių langų kaina yra mažesnė, nei spalvotų. Į klausimą, ar geriausi pirkti pigius langus ar rinktis kokybiškus, bet brangesnius, atsakysime bendrai. Viskas priklauso nuo jūsų finansinės padėties, kur bus montuojami nauji langai. Jeigu ieškote optimalaus varianto, tada reikėtų užsisakinėti „EKO“ kategorijos plastikinius langus.

Pagal ką nustatomos plastikinių langų kainos

Kaip jau aprašėme, plastikinių langų kainos yra nustatomos atsižvelgiant į daugelį parametrų. Pagrindiniai kriterijai lemiantys kainą yra šie: plastikinio lango gamintojas, plastikinio lango profilis, stiklo paketų skaičius, varstomų dalių skaičius, spalva. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus yra nustatoma plastikinio lango kaina.

Koks plastikinių langų profilis populiariausias?

Taigi, Lietuvoje yra populiariausi šie plastikinių langų gamintojai: VEKA, REHAU, KBE, KOMMERLING, GEALAN, ALUPLAST. Keleta kompanijų, kurių prekių ženklus gerai žino vietiniai vartotojai. Specialistai rekomenduoja nepamiršti ir rinktis langus ne tik pagal gamintoją, bet įvertinti langų profilį. Turite suprasti, kad šis produktas perkamas ne vieneriems metams. Norime, kad langai tarnautų ilgus metus, todėl neskubėkite pirkdami. Gerai susipažinkite su minėtais langų gamintojais. Įvertinkite jų siūlomus profilius. KBE ar Aluplast plastikiniai langai? Klausimas, kuris gana dažnai užduodamas plastikinių langų gamintojams. Dvi gerai žinomos langų gamybos kompanijos. KBE, tai vokiška kokybė, kuri Lietuvoje yra itin gerai žinoma. Jau daugiau nei dešimt metų šio prekės ženklo produkcija parduodama visoje Lietuvoje. Antroji, tai ALUPLAST, lenkiška kompanija, kuri siūlo itin didelį skirtingų profilių pasirinkimą. Kiekvienas klientas ieškantis išskirtinio produkto gali rinktis šio gamintojo produkciją.

Specialisto įžvalgos ir patarimai

Plastikinių langų ekspertas gali patartis, kaip išsirinkti tinkamiausią langų gamintoją. Kuo skiriasi plastikinių langų profiliai? Ar verta investuoti į plastikinius langus? Tiems, kas turi gerai apšiltintus namus svarbu, kad tiek durys, tiek langai būtų kokybiški ir šilti. Kuo aukštesnės kokybės produkcija, tuo ilgiau džiaugsitės plastikiniai langais.

Daugiau informacijos: http://www.langucentras.lt