Nuo ko pradėti langų pirkimą

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, nuo ko gi pradėti langų pirkimą? Kas svarbiausia? Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti? Šios srities specialistai rekomenduoja pirmiausia pradėti nuo biudžeto planavimo. Turite iš anksto numatyti kokią sumą planuojate skirti langų pirkimui. Žinant konkrečius skaičius bus lengviau išsirinkti langų gamintoją, profilius. Taigi, jeigu jau žinote, kiek galite skirti langų įsigijimui metas pradėti ieškoti langų pardavėjų. Šioje vietoje galite naudotis dviem būdais: važiuoti į prekybos salonus arba ieškoti internete. Kiekviename didesniame mieste greta statybinių medžiagų prekybos centrų yra įsikūrę langus prekiaujančių firmų atstovai. Lengvai surasite ne vieną kompaniją ir galėsite vietoje apžiūrėti kaip atrodo plastikiniai langai, spalvos ir t.t. Antras būdas, tai ieškoti langų pardavėjo interneto pagalba. Pasinaudojus įmonių katalogais ar paieškos sistemomis galima susirasti dešimtis kompanijų, kurios langus parduoda ir montuoja visoje Lietuvoje.

Kas lemia langų kainas?

Plastikiniai langai Vilniuje ir jų kaina, akcijos ar išpardavimai yra gana svarbus aspektai. Juk norime įsigyti langus, kurie bus net tik aukštos kokybės, tačiau ir jų kaina būtų konkurencinga. Neužtenka vien išsirinkti tinkamą profilį, verta ieškoti ir tinkamos kainos. Plastikinių langų specialistai rekomenduoja orientuotis į du pagrindinius kriterijus: kaina ir kokybė. Langų kokybė, tai lango karkaso medžiagos, stiklo paketų storis, šiluminė varža. Gerų plastikinių langų kainos prasideda nuo 50 Eur ir gali siekti kelis šimtus eurų. Viskas priklausys nuo minėtų parametrų, bei ar langas bus atidaromas, turės užrakto funkciją.

Plastikiniai langai: kaina ar kokybė?

Kaip jau minėjome reikėtų atsižvelgti į du parametrus, bet neišskirti vieno. Tiek kaina, tiek kokybė yra svarbūs kriterijai. Itin pigūs langai gali būti nekokybiški, prastai sulaikyti šilumą. Jeigu orientuosite vien tik į langų kokybė, tada galite pasirinkti itin brangius langus. Biudžetas gali neleisti tokio pirkinio. Ieškokite aukso vidurio tarp kokybės ir jau minėtos kainos.

Kokie geriausi langų profiliai?

Vieno geriausio profilio nėra. Ne visi langų profiliai tinka butui ar namui. Reikėtų ieškoti individualiai jūsų būstui skirto  profilio. Svarbus ir stiklo paketų skaičius. Kuo storesnis langas, tuo jis bus šiltesnis. Kokį gamintoją rinktis ir kodėl? Šioje vietoje taip pat kaip ir su langų profiliais negalima išskirti vieno geriausio gamintojo. Egzistuoja kompanijos, kurios gamina tik eko kategorijos langus, egzistuoja gaminančios visų tipų profilius. Taip pat yra tokių gamintojų, kurie gamina trijų pagrindinių kategorijų langus.