paskola automobiliuiAutomobilis šiuolaikinio žmogaus gyvenime yra tikrai ne jokia prabanga, o būtina kasdieninio gyvenimo dalis. Tik neretai iškyla toks klausimas – automobilio reikia tuojau pat, o finansinės galimybės jį įsigyti šiek tiek riboja. Nusiminti neverta, išeitį visuomet galima rasti. Galbūt jums galėtų pagelbėti paskola automobiliui? Šiek tiek plačiau apie tai.

Kai reikalinga vartojimo paskola ar asmeninė paskola, sakykim, namų remontui lyg ir viskas aišku – tiesiog ieškote geriausias sąlygas galinčio pasiūlyti banko ar paskolų suteikimo bendrovės ir pildote paraišką konkrečiai pinigų sumai gauti. Paskola automobiliui turi šiek tiek kitokius aspektus, todėl reikia gerai viską apsvarstyti.

Be abejonės, kiekvienam žmogui, susiruošusiam skolintis pinigų pirkti transporto priemonę prioritetas – pigiausia paskola automobiliui. Kredito įstaigų mūsų šalyje yra išties nemažai. Jos teikia gan įvairias paskolas ir lizingus automobiliams įsigyti. Štai ties šia vieta, paskola automobiliui ir skiriasi nuo kitokio tipo kreditų. Vienais atvejais finansiškai naudingiau imti paskolą, kitais – lizingą. Paskola automobiliui vertėtų susidomėti tiems, kurie nori pasiskolinti nedidelę sumą. Jeigu planuojate pirkti brangų automobilį, tuomet derėtų susidomėti lizingu. Taip yra todėl, kad tarp paskolos ir lizingo palūkanų paprastai būna nemažas skirtumas. Perkant brangų automobilį, turėsite galimybę gauti lizingą su mažomis palūkanomis, todėl didelės sumos paskola gali jūsų piniginei būti labiau nuostolinga. Tuo tarpu, jeigu iki svajonių automobilio tetrūksta visai nedaug ir jums didelė suma tiesiog nereikalinga, lizingo daugelis bendrovių ir bankų tokiu atveju tiesiog nesuteiks.

Kiekvieno besiskolinančio žmogaus atvejis yra unikalus, tad ir galimybės pasiskolinti vienokią ar kitokią sumą yra labai skirtingos. Daug ką apsprendžia ne tik perkamo automobilio suma, bet ir besiskolinančio mokumas, paskolos suteikimo laikotarpis, pradinio įnašo sumos galimybės ir kt. Tarp įvairių bankų ar kredito unijų gali skirtis viena gana svarbi sąlyga – paskolos suma, kurią galite gauti. Viena kredito įstaiga suteikia iki 5 tūkstančių eurų paskolą automobiliui, kitoje įmanoma gauti net iki 10 tūkstančių eurų. Dėl tokių skirtingų galimybių tikrai sunku išrinkti vieną gerą patarimą, kur ir kaip reikėtų skolintis.

Nenorėdami sugaišti per daug laiko paieškoms tinkamiausiai paskolai ar lizingui gauti, visuomet galite pasinaudoti paskolų palyginimo platformų paslaugomis. Iš karo nuraminame, jog tai visiškai nemokama. Tereikia užpildyti vieną paraišką ir po kažkiek laiko gausite įmanomų pasiūlymų sąrašą, iš kurių teliks išsirinkti sau priimtiniausią. Tokių bendrovių specialistai pastebi, jog žmonės vis dar linkę labiau pasitikėti bankais nei greitųjų kreditų unijomis. Jeigu esate vienas tokių tuomet galite pradėti paiešką paskolai automobiliui gauti nuo tokių užklausų internetinėje paieškoje: SEB paskola automobiliui, Swedbank paskola, Luminor paskola automibiliui, paskola automobiliui Šiaulių bankas, Citadele paskola ir kt. Beje, jeigu esate ištikimas kurio nors banko klientas, be abejonės, jausitės saugiausiai, jeigu pasidomėsite jo siūlomomis sąlygomis gauti paskolą transporto priemonei.

Šiek tiek plačiau apie vieną itin populiarų reiškinį mūsų tautiečių tarpu – Mogo paskolą automobiliui. Tikriausiai ne kartą teko per televiziją ar internete matyti šios įmonės siūlomą paslaugą – paskolą už jau turimą transporto priemonę. Patraukliausia tai, jog įkeitimui ši įmonė priima ne tik dėvėtus lengvuosius automobilius, bet ir sunkiasvores transporto priemones, motociklus, žemės ūkiui naudojamą transportą ir kt. Čia pat galite gauti lizingą prabangesniam automobiliui arba išsinuomoti automobilį, o su laiku jį išsipirkti. Taigi, kaip matote galimybių ir priemonių vairuoti naują savo svajonių mašiną išties apstu. Tik tereikia skirti daugiau laiko, kad galėtumėte išsirinkti sau prieinamiausią variantą ir nebereikėtų vėliau graužtis dėl per didelių investicijų.