Du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – turime keisti savo automobilio padangas kitomis, labiau pritaikytomis besikeičiantiems sezonams. Keičiant padangas svarbu galvoti ne tik apie laikiną atsinaujinimą, bet ir įvertinti, ar šiuo metu naudojamos galės atlaikyti dar vieną sezoną, ar jos vis dar tinkamos naudoti. Jei jaučiate, kad padangų protektorius jau nebeatitinka kelių eismo taisyklių nustatytų reikalavimų arba padangų amžius – ganėtinai ilgas, verčiau nerizikuokite savo ir keleivių saugumu bei įsigykite naujas padangas. Nors visi žino, kad padangų keitimas gali nemenkai paploninti piniginę, sutaupyti padės padangų išpardavimas ir joms taikomos nuolaidos. Kaip jas sumedžioti ir kokiu metu geriausia pirkti padangas?

Patogiausia pirkti ne sezono metu

Pats tinkamiausias metas, kuomet padangų išpardavimas skelbiamas daugelyje parduotuvių ar autoservisų – ruduo arba vasara. Tik nesusipainiokite – vasarą geriau įsigyti žiemines padangas, o rudenį – atvirkščiai. Natūralu, kad užėjus padangų pirkimo vajui, pardavėjai neskuba ženkliai mažinti kainų pačioms populiariausioms prekėms, tačiau, norėdami pritraukti klientus arba padidinti jų pirkinių krepšelį, kito sezono padangas jie parduoda kur kas geresnėmis kainomis. Juk ne veltui sakoma, kad roges reikia ruošti vasarą – taip ne tik būsite ramūs kelis sezonus į priekį, bet ir sutaupysite.

Ieškokite patikimų pardavėjų

Dažna klaida, kurią daro daugelis padangų pirkėjų, norinčių sutaupyti – kreipimasis į nepatikimus asmenis. Pamirškite turgų ar skelbimų portalus – jei padangos netiks ir bus nekokybiškos, vėliau negalėsite reikšti jokių pretenzijų ar jų grąžinti. Įmonės suteikia garantijas ir turi visas reikiamas dokumentacijas, o padangų išpardavimas dažnai siūlo ne ką didesnę kainą už turgaus prekeivių, tad verčiau nerizikuoti.

Padangų montavimas ir ratlankių lyginimas Kaune

Daugelis padangas parduodančių įmonių siūlo papildomas paslaugas, tokias kaip jų montavimas ir pan. Jei norite ne tik nusipirkti padangas ateinančiam sezonui, bet ir pasiruošti dabartiniam, rinkitės bendrovę, kuri turi ir savo montuotojų komandą. Jas galite nesunkiai surasti naudodamiesi internetine paieška. Suveskite jus dominančią paslaugą ir miestą, pavyzdžiui, ratlankių lyginimas Kaune arba padangų montavimas Vilniuje, o vėliau teliks išsirinkti jums patraukliausią variantą.