Šilumos siurbliai oras oras ir plačiau apie juos

Pirmiausia, reikėtų žinoti tai, jog šio tipo šilumos siurbliai yra populiariausi. Juos renkasi tiek būtų, tiek individualių namų savininkai. Šie šilumos siurbliai lengvai montuojami. Turi aukštus techninius parametrus, bei gali būti valdomi naudojant wi-fi ar internetą. Kokios tokių šilumos siurblių kainos? Kaip jau daug kartų minėjome, tokių šilumos siurblių kainos prasideda nuo 400 Eur ir didėja iki 3500 Eur. Kokie gamintojai geriausi? Kada nuspręsite, kad norite įsirengti tokio tipo šildymo sistemą, tad geriausia iškarto kreiptis į šios srities specialistus. Kodėl tai svarbu? Šilumos siurblys yra naudojamas ne vienerius metus. Būtina kompetentingai išrinkti šilumos siurblio modelį ir gamintoją. Tik šios srities profesionalai gali tinkamai įvertinti šildomas patalpas. Kur pirkti? Šilumos siurblį galima užsisakyti internetu arba atvykus į pardavimo saloną. Tačiau, kaip jau minėjome visada konsultuokitės su specialistais. Priklausomai nuo šildomų patalpų ploto išsirinkite geriausiai jums tinkantį variantą.

Efektyviausi šilumos siurbliai. Ar jie brangūs?

Klientai, kurie pirmą kartą susiduria su šilumos siurbliais, dažnai galvoja, kad jie kainuoja labai brangiai. Tačiau kokybišką įrenginį galima įsigyti nuo 500 Eur. Kalbant apie šildymo sistemos įrengimą, tai yra gan nedidelės investicijos. Tiems, kas turi kieto kuro katilą yra žinoma, kiek kainuoja įprastos šildymo sistemos įrengimas. Namų savininkai, kurie turi grindų šildymą, gali efektyviai išnaudoti šilumos siurblį. Daugelis gamintojų rekomenduoja šilumos siurblį naudoti kartu su grindų šildymo sistema. Kuris šilumos siurblio tipas ekonomiškiausias? Aukščiausius techninius parametrus turi termodinaminiai šilumos siurbliai, tačiau negalima tekti, kad tai geriausias pasirinkimas. Visi šilumos siurblių tipai: oras oras, oras vanduo ar gruntas vanduo gali ženkliai sumažinti jūsų šilumos išlaidas. Kiek kainuoja geriausi šilumos siurbliai? Vis gi, termodinaminiai šilumos siurbliai naudoja saulės arba vėjo energiją, todėl jų kainos dažnai siekia daugiau nei 2000 Eur. Tačiau, tai itin efektyvūs įrenginiai, kurie gali būti naudojami tiek individualiame name, tiek komercinio tipo pastate.

Šilumos siurbliai ir kaip atliekamas jų montavimas?

Montavimo trukmė. Dažniausiai šilumos siurbliai sumontuojami per vieną dieną. Tačiau, jeigu užsisakysite gruntas vanduo arba termodinaminį šilumos siurblį, tada montavimo darbai gali trukti kelias dienas. Visus šiuos darbus turi atlikti daug patirties turintys specialistai. Ar paprasta sumontuoti šilumos siurblį? Sudėtingumo lygis priklauso nuo šilumos siurblio tipo. Aišku, lengviausiai montuojami oras oras šilumos siurbliai, tačiau ir kiti tipai nėra kažkuo išskirtiniai. Pagrindas, kad tai atliktų specialistai. Ar reikalinga patirtis atliekant montavimo darbus? Kaip jau supratote, rekomenduojame paties tokių darbų neatlikti. Kreipkitės į šios srities profesionalus. Dažnu atveju, perkant šilumos siurblį, visi montavimo darbai atliekami nemokamai.