Į klases ši danga skirstoma pagal atsparumą nusidėvėjimui. Ir principas labai paprastas – kuo didesnis skaičius, tuo aukštesnė klasė ir tokio produkto atsparumas didesnis. Aišku, atitinkamai laminatas kaina turės didesnę, jeigu jis bus atsparesnis. Aukščiausiai vertinamas yra būtent 34 klasės, kuri priskiriama jau prie pramoninėms erdvėms skirtų gaminių. Kuriems tenka nuolatinis didelis krūvis. Todėl namuose galime rinktis ir žemesnės klasės produktus. Tačiau patys pigiausieji praranda savo populiarumą, kadangi atpinga gamybos technologijos. Ir tuomet net itin atsparus laminatas Klaipėda kainuoja pakankamai nedaug. Todėl verčiau sumokėti tą skirtumą ir ilgiau džiaugtis kokybišku gaminiu. Negu kad po kažkiek laiko jį keisti nauju ir už tai vėl mokėti.

Laminatas kaina neturi sau lygių konkurentų

Būtent dėl šios priežasties ir yra pats populiariausias bei dažniausiai pasirenkamas lyginant su kitomis grindų dangomis. Tačiau žmonės noriai perka šį gaminį ne tik dėl jo žemos kainos, bet ir dėl kitų išskirtinių savybių. Kurių visuma sudaro praktiškai geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. Reikėtų pradėti nuo išvaizdos, kuri gali būti praktiškai bet kokia. Ir laminatas pilkas nieko nenustebins kaip ir bet kurios kitos spalvos. Nors daugumos mėgstamiausias yra natūralaus medžio įvaizdis. Ir šiuolaikiniai kokybiški gaminiai jau sunkiai atskiriami nuo tikro medžio grindų. Aišku, toks laminatas kaina turi didesnę, lyginant su paprastesniais produktais. Tačiau jame atsispindi ne tik medžio spalva, bet ir jo tekstūra su visais įlinkimais bei iškilimais. Dar vienas išskirtinis variantas yra laminatas eglutė, kuris savo išvaizda primena tradicines parketines lentas. Kuomet jos sujungiamos tarsi eglė. Taip pat dabar gaminamas laminatas šildomoms grindims. Aišku, jis nėra toks atsparus temperatūros ir drėgmės pokyčiams kaip plytelės, tačiau vis tiek gali konkuruoti ir su jomis. Kadangi paskutiniu metu pastebima didėjanti grindinio šildymo paklausa.

https://gerosgrindys.lt/13-laminuotos-grindys

Laminatas Senukai parduotuvėje ar kitur yra pigiau?

Pirmiausia reikėtų suprasti, jog laminatas kaina labai daug priklausys nuo konkretaus varianto bei modelio pasirinkimo. Ir dėl to galutinė suma gali skirtis netgi ne vieną kartą nesvarbu, kokioje parduotuvėje apsipirksite. Žinoma, laminatas kaina Moki veži nebūtinai sutaps su tuo, kiek kainuoja laminatas Ermitažas prekybos centre. Todėl nereikėtų skubėti iškart apsispręsti bei įsigyti tinkantį variantą. Ypač jeigu norite sutaupyti. Tuomet pradžioje reikėtų palyginti skirtingose prekybos vietose to pačio produkto kainas. Svarbu nepraleisti ne tik didžiųjų prekybos centrų, tačiau ir smulkesnių bei labiau specializuotų įmonių. Ir tikrai nereikės apsilankyti kiekvienoje iš jų. Kadangi dabar visą informaciją galima rasti internete. Todėl tiek ir asortimentą, tiek ir kainas galite įvertinti neišėję iš namų. Lygiai taip pat galima ir apsipirkti. Nors kai kuriais atvejais visai pravartu pamatyti prekę gyvai. Kadangi tuomet galima ją geriau apžiūrėti bei įvertinti. Taip pat sutaupyti ir apsipirkti pigiau galima tada, kai pirkinys nėra labai skubus. Kadangi pardavėjai periodiškai taiko akcijas daugumai savo prekių, tereikia sulaukti jų laiko. Taigi, jeigu neskubate, tuomet galite pasekti parduotuvių naujienas ir taip apsipirkti su nuolaida.