Unikali led technologija apšvietimo rinkoje yra pakankamai naujas gaminys. Tačiau ji jau spėjo išpopuliarėti daugelyje sričių. Kadangi ir jos panaudojimas gali būti pakankamai platus. Bei tuo pačiu metu lenkiantis visus kitus šviesos šaltinius. Be to, dabar yra sukurta daugybė variantų bei modifikacijų, kurias gali turėti šis gaminys. Geriausias to pavyzdys būtų led juostos keičiančios spalvą. Ir kai kuriais atvejais ji gali automatiškai keisti spalvą tarp kelių variantų. Tačiau kartais galima patiems nuspręsti, koks bus apšvietimas. O šiuolaikinės technologijos leidžia rinktis praktiškai iš visos spalvų paletės. Tad galimybę atvaizduoti įvairias spalvas turės praktiškai kiekviena rgbw led juosta.

Taip pat daugelio jau nenustebins led juosta su pultelio 10m, kurios panaudojimas gali būti pats įvairiausias. Kadangi toks ilgis suteikia laisvę kūrybai bei kiekvieno asmeniniai vizijai realizuoti. O pultelis yra papildomas elementas, kuris leis vieno mygtuko paspaudimu keisti šviesos parametrus. Tai būtų ir spalva, ir jos ryškumas, mirksėjimo dažnis. Pats moderniausias variantas rinkoje leidžia led juosta kontroliuoti jau ne pulteliu, o išmaniuoju įrenginiu. Kas ypač patogu šiais laikais, kai telefonas visuomet būna po ranka. Ir priešingai, negu pultelis, jo taip lengvai namuose nepamesime. Nors kiekvienas iš šių variantų turi savų pliusų, tačiau abu jie neabejotinai yra patogi naujovė.

Led juosta, kur ją įsigyti?

Prakybos vietos pasirinkimas gali nemažai priklausyti nuo konkretaus norimo varianto. Pati paprasčiausia būtų Ikea led juosta, kuri parduodama šiame prekybos centre. Aišku, savo kokybe ji nenusileis daugumai kitų gaminių, tačiau kartais gali turėti pakankamai ribotas panaudojimo galimybes. Todėl atliks daugiau dekoracinę funkciją. O tuo tarpu led juosta Ermitažas parduotuvėje gali būti labiau specializuota ir turėti gana konkrečią funkciją. Viena iš tokių, kuri pasižymės didesniu patikimumu yra lemona led juosta. O ieškant specifinio varianto geriausia būtų rinktis ne didžiąsias prekybos vietas, o specializuotas parduotuves. Kadangi jos galės pasiūlyti gerokai platesnį asortimentą šioje srityje. Ten taip pat bus led juosta 14 4w, kurią kartais gali būti sudėtingiau surasti prekyboje. Ir jeigu nežinote, kur įsikūrusios tokios parduotuvės, tuomet informaciją suteiks internetas. Juk būtent ten dažniausiai žmonės ieško juos dominančių dalykų. Tuomet beliks į paieškos sistemą suvesti dominančią frazę arba labai konkretų produktą, kurio ieškote. Ir sužinosite, kur reikėtų kreipti norint jį įsigyti.

https://www.ledinis.lt/produkto-kategorija/led-profiliai-ir-priedai/priedai/led-juosta/

Led juostos pajungimas

Iš pradžių gali atrodyti, jog šis darbas bus sudėtingas ir reikalaus specifinių žinių. Tačiau dažniausiai jis bus dar paprastesnis, negu pajungti paprastą lemputę. O kai kuriais atvejais led juosta bus maitinama energija iš elementų. Tuomet išvis nereikės galvoti apie kažkokį pajungimą. Reikės tik įsigyti atitinkamas baterijas ir jas įstatyti. Taip pat kartais gali būti, jog užteks paprasčiausiai įjungti į rozetę naują apšvietimo įrenginį ir jis galės pilnai funkcionuoti tokiu būdu. Tai yra nemažas palengvinimas daugeliui. Kadangi tikrai ne kiekvieną dieną tenka susidurti su elektros darbais. Tad net ir nesudėtingas laidų pajungimas kartais gali gąsdinti.