Klasika niekuomet nebūna nemadinga ar pasenusi. Daugelis iki šiol šio stiliaus neatsisako jokioje srityje, įskaitant ir interjerą. Renesanso bei antikos įkvėptas stilius, kuris gyvuoja jau šimtais metų vis dar stebina daugelį žmonių. Klasiką daugelis sieja su prabanga, todėl ne kiekvienas savo namuose galėtų įsirengti klasiško interjero namus. Dažniausiai klasikiniai baldai tikrai nemenkai kainuoja, tačiau labai pasistengus, protingai planuojant per kurį laiką galima įsirengti labai skoningus klasikinio stiliaus namus. Dažniausiai klasika nemaišoma su kitais stiliais, juk modernūs svetainės baldai tikrai neatrodys gerai derinami su klasikine virtuve ar miegamaisiais.

Klasikinis stilius interjere tikrai niekuomet nebus nuvertintas, todėl, galima sakyti, kad namai bus amžinai stilingi. Tokius namus dažniausiai renkasi elegantiški žmonės, kuriems norisi tobulumo namuose. Klasikiniai miegamojo, virtuvės ar svetainės baldai pasižymi asimetriškumu, tobulomis proporcijomis, todėl dažniausiai sužavi perfekcionistus. Tiesios linijos ir kokybiškos medžiagos yra prabangaus įvaizdžio garantas.

Neretai didžiausi akcentai šiame stiliuje yra didingai atrodančios kolonos ar stulpai, kurie gali puošti namus ne tik viduje, bet ir išorėje. Aukštos lubos ir lipdiniai taip pat labai būdingi klasikai ir primena per filmus ar serialus rodomus prabangius namus – ten dažniausiai visi rodomi namai būna įrengti klasikiniu stiliumi, todėl greičiausiai visi supranta kaip klasikinio stiliaus namai turi atrodyti. Krištoliniai sietynai, marmuro stalviršiai, mediniai svetainės baldai, raštuoti audiniai turėtų būtinai būti jūsų sąraše, jei būtent apie tokį namų stilių galvojate.

Jei norite į klasikiniu stiliumi puošiamus namus įnešti ir šiek tiek jaukumo, galima pagalvoti apie židinį arba šiltos spalvos medinius svetainės baldus, kurie dažniausiai būna iš raudonmedžio. Puošti namus patartina masyviais baldais – tinka komodos, labai dideli stalai, marmurinio stalviršio virtuvės sala. Reikėtų suprasti, kad dažniausiai šis stilius tinkamai įgyvendinamas dideliuose namuose, nes maži namai ir masyvūs baldai gan sunkiai suderinami.

Dažniausiai dominuojančios spalvos yra auksinė, labai šviesi žalia, kreminė, gelsva ar smėlio. Jos dera prie medinių namų baldų, todėl yra lengviausias būdas interjerą įrengti skoningai. Klasikinis stilius gali būti kuriamas ir ryškios žalios ar tamsiai mėlynos spalvos fone, tačiau derinti baldus su šiomis spalvomis yra daug sunkiau, bet jei pavyksta rezultatai būna puikūs. Didelį baldų pasirinkimą rasite – https://www.patoguspirkimas.lt/.