Sudarant auto nuomos sutartį būtina nurodyti kas atsakingas už mašina bus. Jei nori su ta pačia mašina važiuoti keletas žmonių yra taikomas papildomas mokestis už kiekvieną parą. Todėl yra būtina nurodyti kas vairuos mašina. Taip pat yra būtina pateikti reikiamus to žmogaus asmens dokumentus. Vienas iš dokumentų privalo būti galiojantis asmens tapatybe įrodantis dokumentas. Tai gali būti ID kortelė arba pasas. Kitas dokumentas, kurio kas be ko, prašys auto nuomos įmonė,  norint pridėti dar vieną asmenį į vairuotojų sąrašą, tai galiojančios vairuotojo teisės.  Jei bent vienas iš dokumentų bus negaliojantis, auto nuoma gali atsisakyti suteikia teisę vairuoti jų automobilį dar vienam asmeniui. Taip pat svarbu paminėti, kad vairuotojas turi būti jau patyręs. Nes kitu atveju jei vairuotojo amžius yra 21-25 metai teks mokėti dar vieną papildomą mokestį. Antru vairuotoju negali būti asmuo, kuriam nėra 21 metų. 

Kaip yra grąžinamas auto nuomos automobilis?

Kiekviena įmonė turi savas patikros taisykles. Tačiau bene dažniausiai pasitaikantis modelis yra prieš pasiimant mašina pildoma anketa. Ji pildoma kartu su būsimu nuomininku. Joje pažymimi visi defektai prieš pasiimant. Aišku jei tokių esama. Leidžiama nuomininkui nufotografuoti mašina iš visų pusių, ir po anketa yra nuomininko ir auto nuomos atstovo parašai. Grąžinus mašiną atliekama tokia pati procedūra. Kartu apeinama ir pažiūrima ar mašina tokia pati kaip prieš atiduodant nuomininkui. Jei mašina be defektų, po poros dienų užstatas yra grąžinamas į kreditinę kortelę. Jei vis tik randama defektų, užstatas kurį laiką nėra grąžinamas. Mašiną auto nuoma veža į servizą,  sutvarkius mašiną sąskaita siunčiama nuomininkui ir atskaičius nuo avanso yra grąžinami pinigai. Servizo rinkimo teisę pasilieka pati auto nuomos įmonė. 

Ką daryti jei auto nuomos paslaugų nebereikia?

Dažniausiai auto nuomos rezervacijos atliekamos internetu ir prieš kurį laiką. Automobilio nuoma internetu yra greita, patogu ir paprasta. Įprastai ją atlieka pusę metų prieš. Per tą laiką gali visko nutikti, pasikeisti planai, o pati kelionė gali būti atšaukta, dėl įvairių veiksnių, kurie priklauso tiek nuo aplinkos, tiek nuo pačio žmogaus. Tačiau išsigąsti tikrai nereikia. Pasikeitus kelionės planams nieko neprarasite, nes  rezervuojant automobilį nuomai internetu, atšaukimas, keitimas – nemokamas. Tai yra vienas didelis privalumas ir skatinimas naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nes suplanavus ir rezervavus auto nuomos paslaugą iš esmės nieko neprarasite.