Kokią funkciją atlieka įprasti kontaktiniai lęšiai, tikriausiai, jau visi žinote, tačiau, kam skirti spalvoti lęšiai, kai kam atsakyti gali būti sudėtinga. Kaip jau pats pavadinimas gali išduoti, jie turi būti susieję su spalva. Priklausomai nuo jų tipo jie gali pakeisti akių spalvą. Vieni jų yra natūralios akių spalvos ir juos įsidėjus ta spalva padaroma tiesiog ryškesne. Tačiau yra ir kitas tokių lęšių tipas, kuris gali visiškai pakeisti esamą akių spalvą. Šių lęšių yra praktiškai visų spalvą, tad tik kiekvieno fantazijos reikalas, kokią pasirinkti, priklausomai, kokių akių norėsime. Taip pat svarbu žinoti, kad yra ir akių spalvos praktiškai nepakeičiančių lęšių, o pagrindinė jų paskirtis yra ta, jog jie būtų geriau matomi ir taip palengvintų jų įsidėjimą.

Lęšius pirkti internetu ar parduotuvėje?

Nesvarbu, ar nusprendėte įsigyti įprastus kontaktinius, ar bus perkami spalvoti lęšiai, iškyla dilema – pirkti juos internetu ar įprastoje parduotuvėje (https://www.lesiukas.lt/spalvoti-lesiai/). Vienas iš didžiausių pirkimo internetu pliusų yra sutaupytas laikas, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, jog įsigytumėte norimą prekę. Be to, perkant internetu galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Taip yra todėl, kad internete labai greitai galima apžiūrėti daug parduotuvių ir jų siūlomas prekes bei kainas, ką padaryti aplankant tradicines parduotuves būtų pakankamai. Taigi, palyginus ne vienos parduotuvės kainas, galima pasirinkti geriausią variantą ir taip, dažnu atveju, sutaupyti pinigų.

Spalvoti lęšiai ir jų naudojimo tendencijos

Lyginant su įprastais kontaktiniais lęšiais, spalvoti naudojami žymiai rečiau. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, jog dauguma nenori taip drastiškai pakeisti akių spalvos, mano, kad tai natūralus dalykas ir tiesiog tam neskiria daug dėmesio. Tačiau tokie lęšiai vis dar egzistuoja ir yra naudojami. Neretai juos renkasi žmonės, kurie nori trumpam pakeisti akių spalvą, tai dažniausiai būna įvairūs teminiai vakarėliai ar renginiai. Būtent tada galima nustebinti kitus savo pasikeitusia akių spalva. Kiek populiaresni yra spalvą paryškinantys lęšiai, kadangi jie nesukelia tokio drastiško pasikeitimo ir gali būti naudojami praktiškai kiekvieną dieną.