Neretai daugumos pagrindinis pasirinkimo kriterijus būna išvaizda. Ir tai nėra blogai, kadangi grindų taip lengvai nepakeisime, jeigu jos nepatiks. Be to, jos bus matomos kiekvieną dieną, todėl dizaino pasirinkimui reikėtų skirti tikrai daug dėmesio. Tačiau nereikėtų pamiršti ir savybių. Kuriomis pasižymi iš skirtingų medžiagų pagamintos dangos. Ir šioje vietoje išskirti kažkokio vieno geriausio varianto neįmanoma. Kadangi geriausia būtų jį kiekvienu atveju derinti prie patalpos ir asmeninių poreikių.

Išskirtinis dėmesys voniai

Tai tikrai nėra ta patalpa, kurioje praleidžiame daug laiko. Tačiau ne dėl to grindų danga vonioje turėtų būti pasirinkta ypač atsakingai. Šioje patalpoje nuolat vyrauja daugiau ar mažiau drėgmės, yra rizika tiesiogiai vandeniui patekti ant žemės. Todėl ir grindys turėtų pirmiausia pasižymėti atsparumu vandeniui. Būtent dėl šios priežasties vonia dažniausiai išklojama plytelėmis. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis variantas. Aišku, jis gana praktiškas, jeigu yra grindinis šildymas. Tačiau tikrai nebus malonu išlipti basomis iš vonios ant vėsių plytelių. Tokiu atveju geras pasirinkimas būtų guminė grindų danga. Kuri ne tik atspari drėgmei, bet tuo pačiu yra pakankamai minkšta.

Ar tiks laminuotos grindys virtuvėje?

Nemažai priklausys nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi ši grindų danga gali būti pakankamai paprasta ir nebrangi, tačiau tuomet nereikėtų tikėtis išskirtinių jos savybių. Tačiau galima rasti ir tokių variantų, kurie pasižymės pakankamai geru atsparumu tiek drėgmei, tiek ir įbrėžimams. Tuomet toks produktas tiks ir virtuvėje. Aišku, populiariausios grindų dangos virtuvei kaip ir voniai yra plytelės. Tačiau ši tendencija po truputį keičiasi, kadangi rinkoje yra ne vienas gaminys, kuris gali pasigirti ne ką prastesnėmis savybėmis.

Grindų dangos išpardavimas suteiks progą sutaupyti

Apdailos ir vidaus remonto darbai neretai pareikalauja nemažų investicijų. Todėl natūralu, jog žmonės siekia kažkaip sutaupyti. Aišku, dėl to rinktis mažiau kokybiškų gaminių nereikėtų, kadangi po neilgo jų tarnavimo laiko reikės vėl galvoti apie naujus pirkinius. Tačiau išpardavimai bei specialios akcijos gali padėti sutaupyti ir tuo pačiu metu įsigyti gerą produktą. Ypač jeigu vidaus patalpa nėra labai didelė, tuomet tikrai galima rasti išparduodamą likutį, kurio jums pilnai pakaks. O kaina jo bus tikrai žemesnė, negu įprastai. Ir tai bus tikrai kokybiškos bei geros grindys.

https://www.dangucentras.lt/grindu-dangos/

Medinės grindų dangos alternatyvos

Aišku, natūralus medis yra nepakeičiamas, tačiau rinkoje jam turime daugybę alternatyvų. Kurios panašios savo išvaizda, nors pagamintos iš visiškai kitokių medžiagų. Pavyzdžiui, pvc grindų danga arba vinilinė grindų danga. Kurių vieni iš populiariausių raštų yra medžio imitacija. Kadangi būtent tokio stiliaus grindų danga yra įprasta daugumai žmonių, tačiau šiomis dienomis medis tapo gana prabangiu variantu. O prie jo kainos reikėtų pridėti dar ir montavimo išlaidas, kadangi tam reikia specifinių žinių bei įgūdžių. Tad tikrai ne kiekvienas galės pats susidėti tokias grindis. Be to, reikės pasirūpinti ir jų padengimu laku arba kažkokia kita medžiaga, kuri užtikrintų atsparumas. Kuriuo net ir apsaugotas medis nepasižymi labai daug. Tai dar viena priežastis, kodėl žmonės ieško alternatyvų.