Gėlių pristatymas Vilniuje blooms.lt ar bet kuriame kitame mieste, yra viena iš tų paslaugų, kuria naudotis galima ištisus metus. Vis dėlto, svarbu pastebėti, kad tam tikrais momentais sulaukiama net kelis kartus daugiau užsakymą, pavyzdžiui, Šv. Valentino ar Moters dienos proga, taip pat ir Tėvo ar Motinos dienos progomis. Taigi, artėjant šios datoms, nesunku pastebėti, kad gėlių pristatymas Vilniuje (ir kituose miestuose), yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų pokyčių. kokių?

Kainos gali būti didesnės

Sezoniškumas, tai – terminas, puikiai žinomas daugeliui. Ne paslaptis ir tai, kad būtent šis veiksnys yra glaudžiai sietinas su kainomis (tiksliau – su jų padidėjimo arba mažėjimu), tad prekybininkai, gamintojai ar paslaugų teikėjai taip pat  į tai reaguoja. Nors išvardintos šventės tęsiasi labai trumpai (tik vieną dieną), vistik tai taip pat gali būti traktuojama, kaip tam tikra sezoniškumo apraiška, tad, nereikėtų nustebti, jei šiomis dienomis gėlės ar jų puokštės kainuos daugiau nei įprasta. Tas pats pasakytina ir apie gėlių pristatymą – jis gali kainuoti daugiau. 

Keičiasi darbo laikas

Atsižvelgiant į tai, kad išvardintomis dienomis sulaukiama kur kas didesnio skaičiaus užsakymų  ir norinčių sau brangius žmones nustebinti gėlėmis yra kur kas daugiau, nereikėtų nustebti sužinojus, kad kai kurie gėlių salonai keičia darbo laiką, t.y., dirba ilgiau. Savaime suprantama, šis pyktis yra vertinamas ypač teigiamai, kadangi klientai gali būti tikri, kad jų užsakymas bus priimtas bei išpildytas.

Daugiau darbuotojų

Didesnis nei įprasta užsakymų skaičius neretai lemia ir dar  vieną pokytį – neretai gėlių salonams prireikia papildomų darbo rankų, tad darbuotojų skaičius išauga.

Teminės gėlių puokštės bei kompozicijos

Pats metas aptarti ir dar vieną pokytį, kurį išvardintų švenčių proga nusprendžia įgyvendinti labai didelė dalis gėlių salonų – jie sukuria gėlių puokštes bei kompozicijas, kurios yra skirtos konkrečiai progai. Savaime suprantama, tai – taip pat teigiamas pokytis, leidžiantis dar labiau sustiprinti šventinę nuotaiką.

Taigi, kaip matyti, šventės lemia tam tikrus pokyčius, susijusius su gėlių salonų veikla, paslaugų kainomis bei asortimentu.