Dažna dailiosios lyties atstovė tvirtina, kad nėra patogesnio bei universalesnio sprendimo nei džinsai. Ir iš tiesų – šis drabužis turi labai daug puikių privalumų, tad, nieko keista, jog kartą įsigijus džinsus, norisi kuo ilgiau juos išsaugoti. Tai tikrai pavyks padaryti, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus. 

Jei įsigijote tamsiai mėlynos spalvos džinsus (tokie, beje, puikiai dera prie daugelio kitų drabužių bei aprangos detalių) ir norite kuo ilgiau išsaugoti šią puikią spalvą, atminkite keletą svarbių dalykų: džinsai arba neturėtų būti skalbiami pernelyg dažnai arba tai daryti reikėtų naudojant kuo vėsesnės temperatūros vandenį. Na, o, jei juos skalbsite po kiekvieno dėvėjimo ir naudosite aukštos temperatūros vandenį, ilgaamžiškumo tikrai nereikėtų tikėtis.

Siuvinėti džinsai – taip pat labai populiarus pasirinkimas, todėl kiekviena jų savininkė turėtų žinoti, kad toks drabužis tarnaus ilgai bei patikimai, jei bus skalbiamas naudojanti švelnų ploviklį.

Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis dailiosios lyties atstovių susiduria su opia problema, tai – po skalbimo susitraukę džinsai. Ir nors šią problemą yra bandoma išspręsti ypač įvairiais būdais, verta akcentuoti, kad tikrai ne visi jie yra geri, kadangi gali dar labiau sugadinti drabužį. Vis dėlto, tikrai egzistuoja kelios gudrybės, kurias galima išbandyti: džinsus galima perskalauti šaltu vandeniu arba nesinaudoti džiovyklę, o tiesiog išdžiovinti šį drabužį natūraliai. 

Jei įsigijote gausiai įvairiomis detalėmis puoštus džinsus (siuvinėtus karoliukais, su aplikacijomis ir  t.t.), atminkite, kad toks drabužis tarnaus ilgiau bei išlaikys savo puikią pirminę išvaizdą tuo atveju, jei jį skalbsite rankomis. 

Dažnai sakoma, kad džinsų priežiūra yra sudėtingas procesas. Vis dėlto, šių paprastų patarimų tikrai pakaks, kad užtikrintumėte ilgą bei patikimą šio drabužio tarnavimą; be to, tai nereikalaus daug jūsų pastangų ar laiko. 

Nepaisant visų šių patarimų, susijusių su džinsų priežiūra, dėmesį verta atkreipti į tai, kad džinsai iš tiesų yra jūsų pasirinkimo vertas drabužis – jis puikiai tiks įvairų įvaizdžių kūrimui; gali atrodyti ir kasdieniškai, ir puikiai tikti nedidelei šventei, na, o tinkamai prižiūrimi džinsai savo tarnavimu jus maloniai džiugins ne vienerius metus.