Kontaktiniai lęšiai parduodami labai įvairiose vietose, juos galima įsigyti tiek specializuotoje parduotuvėje, dažniausiai, optikoje, tiek daugumoje vaistinių, tiek prekybos centruose, tiek ir internetu, bet kuris būdas geriausias? Aišku, jeigu parduotuvė šalia namų ar prekybos centre, kur dažnai lankotės, tai galite pirkti ir ten, tačiau, jeigu ji kiek toliau, tuomet perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų. Tačiau gali atrodyti, kad tuomet bus sunku išsirinkti, kadangi negalėsite produkto apžiūrėti realiai bei gauti patarimų, kuriuos suteikia pardavėjai. Bet nerimauti nevertėtų, kadangi praktiškai visi produktai internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymai, o jeigu vis tiek sunku išsirinkti, tuomet galite susisiekti su konsultantais svetainėje arba telefonu. Sužinokite daugiau: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/

Rinktis akinius ar lęšius?

Tai yra kiekvieno individualus pasirinkimas, kuris priklauso nuo keleto svarbių faktorių. Pirmiausia, jeigu jūsų laisvalaikis aktyvus arba sportuojate profesionaliai, tuomet vertėtų rinktis Biofinity lęšius, kadangi akinius sporto metu galima lengvai pamesti, o tai gali reikšti, kad jie suduš ir reikės galvoti apie naują pirkinį, kuris nėra toks pigus. Todėl praktiškai visi sportininkai naudoja lęšius, net jeigu laisvalaikiu nešioja akinius, taip galite daryti ir jūs, jeigu nenorite visą laiką būti su lęšiais. Tačiau jeigu jūsų laisvalaikis nėra toks aktyvus tuomet galite rinktis ir akinius, nebent jums jie nepatinka ir norite, kad jūsų regos problemos nepakeistų įvaizdžio bei liktų nepastebimos.

Biofinity kontaktiniai lęšiai ir jų rinkos tendencijos

Lęšiai rinkoje atsirado pakankamai neseniai, jeigu palyginsime juos su akiniais, kurie žinomi jau tikrai solidų laiko tarpą, tačiau tai nesutrukdė jiems įsitvirtinti ir tapti populiaru pasirinkimu sprendžiant regos problemas. Aišku, jie nepakeitė akinių, tačiau tapo papildoma galimybe žmonėms pasirinkti, be to, lęšiai tapo išeitimi sportininkams, kurie turi regos sutrikimų, bet aktyviai judėti akiniai gali trukdyti. Tačiau šis produktas sparčiai tobulinamas ir stengiamasi jį padaryti dar patrauklesnį, bet neatsilieka ir akinių gamintojai ypač akinių rėmelių kūrėjai. Kadangi akiniai dar yra savotiška stiliaus sudedamoji dalis, kuri tampa neatsiejama dalimi kuriant išskirtinį įvaizdį.