Kaip užsisakyti nestandartinius baldus?

Tai padaryti išties paprasta. Išsirinkite kompaniją, susiekite su jais ir susitarkite dėl specialistų atvykimo laiko. Jeigu turite baldų projektą, tada galite jį atsiųsti į el.paštą. Paskaičiavus gamybos sąnaudas gausite komercinį pasiūlymą. Baldu gamyba pagal užsakymą geriausias sprendimas, kada norite susikurti išskirtinius gaminius. Nestandartinių baldų gamintojai gali pasiūlyti didelį įvairių papildomų produktų asortimentą. Kai kurie iš jų bendradarbiauja su buitinės technikos pardavėjais, tad visą reikalingą įmontuojamą buitinę techniką nusipirksite vienoje kompanijoje. Nepamirškite, kad pagrindinius kriterijus pagal kurį reikia rinktis tiek baldų gamintoją, tiek visą reikalingą įrangą – kokybė. Virtuvės baldus, svetainės baldus ar spintas su stumdomomis durimis naudosime ilgus metus, tad nevertėtų vaikyti kainų. Kiekvienas baldų gamybos specialistas pasiūlys tik aukščiausios kokybės mechanizmus, nes tai ypač patogu. Namuose praleidžiame daug laiko, tad visi baldai turi būti kokybiški ir suteikti naudojimosi malonumą.

Baldų gamyba ir kliento patirtis bendraujant su įmonėmis

Tenka girdėti ir teigiamų ir neigiamų klientų atsiliepimų. Kai kurie baldų gamintojai nesiūlo kokybiškų medžiagų, o tik siekia sumažinti gaminamų baldų kainą. Natūralu, kad klientas naudodamasis prastos kokybės baldais nebus itin patenkintas. Tačiau džiugu, kad šios srities profesionalų yra išties daug. Klientams malonu, kad baldų gamybos specialistai pateikia didelį medžiagų pasirinkimą. Siūlo rinktis įvairias stumdomų durų sistemas ar baldų valdymo mechanizmus. Patyrę baldininkai visada paaiškina klientams kuo kiekvienos medžiagos skiriasi viena nuo kitos. Kodėl geriau rinktis „Indeco“ stumdomų durų valdymo sistemas, nei kito gamintojo? Aišku, kaip jau minėjome pagrindinis aspektas pagal kurį yra rūšiuojamos medžiagos, tai jų kokybė.

Ar Lietuvoje turime šios srities ekspertų?

Žinoma, kad Lietuvoje turime daug nestandartinių baldų gamintojų, kurie yra tikri šios srities profesionalai. Klientai turi puikias galimybes užsisakyti kokybiškus baldus už konkurencingas kainas. Tiek Vilniuje, tiek Kaune ar kitame Lietuvos mieste gyvenantys piliečiai gali naudotis aukščiausio lygio paslaugomis. Didžioji dalis baldų gamybos įmonių dirba visoje Lietuvoje ir tik vienetai aptarnauja lokalius klientus. Kaip jau supratote, išsirinkti tinkamą baldų gamybos įmonę nėra paprasta užduotis, tad šį procesą atlikite atsakingai. Geriau ilgiau ieškoti baldų gamintojo, nei dirbti su šios srities naujokais.