audi automobiliaiJeigu susiruošėte pirkti automobilį ir tiksliai žinote ko norite, tuomet viskas puiku. Tačiau dažnas auto pirkėjas susiduria su problema – kokį vis tik automobilį turėčiau pasirinkti? Tokiu atveju žinios apie vieną ar kitą transporto priemonės markę tikrai pravers. Šį kartą apie audi automobilius.

Pirmas klausimas, į kurį derėtų atsakyti: nauja transporto priemonė ar naudoti audi automobiliai Jus domina? Žodis naudoti vis dar asocijuojasi su nepatikimumu ir prasta kokybe. Skubame paneigti tokią nuostatą. Dažnai naudoti automobiliai būna netgi patikimesnis variantas, nes visus auto privalumus ir trūkumus būna jau gerai išstudijavę transporto priemonės pardavėjai. Tokiu atveju, galbūt, reikėtų daugiau dėmesio atkreipti ne į patį automobilį, o į jo pardavėją. Ne vieną dešimtį metų šioje srityje dirbančią įmonę ir, be abejonės, saugančią savo gerą vardą ir klientų palankius atsiliepimus, galima drąsiai vadinti automobilių ekspertais.

Kaip teigia audi wikipedija: „Audi“ vokiškas šūkis yra Vorsprung durch Technik, reiškiantis „Pažanga dėka technologijų“. Atsakingas ir preciziškas vokiečių požiūris į darbą ir gaminio kokybę garantuoja ilgaamžį ir patikimą automobilį. Anot transporto priemonių prekeivių, naudoti automobiliai iš Vokietijos yra bene labiausiai pageidaujami daugelio mašinų pirkėjų. Daug būtent iš šios šalies atvežtų automobilių galima rasti automobilių turguje, privačiuose skelbimuose ar specializuotuose naudotų automobilių salonuose Lietuvoje. Kur pirkti auto, be abejonės, renkatės Jūs patys, tačiau rekomenduojama pirmenybę teikti transporto priemonių pardavimo ir remonto srityje besispecializuojančioms įmonėms. Jų sukauptos žinios ir patirtis užtikrins kokybiškas ir profesionalias paslaugas. Kaip rasti tokią įmonę? Tereikia internetinėje paieškoje suvesti žodžius skelbiu autogidas arba audi autogidas ir Jums beliks išsirinkti artimiausią ar patogiausiai pasiekiamą naudotų automobilių saloną.

Kalbant apie audi automobilius, reikia paminėti, jog mūsų šalyje bene patys populiariausi Audi A3 ir Audi A6 auto. Kuo patrauklūs šie modeliai?

Audi A3. Šiomis dienomis Audi A3 automobiliai – vieni prestižiškiausių ir paklausiausių golfo klasės mašinų. Todėl antrinėje rinkoje tai nėra labai pigus automobilis. Vis gi, jų savininkai teigia, jog šis auto to vertas. Nuo pigesnių tos pačios klasės automobilių Audi A3 iššsiskiria kokybiškesne sąranka, galingesniu varikliu ir keturiais varančiais ratais. Reikia paminėti, jog audi keturių ratų varanti sistema laikoma viena patikimiausių ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Pasak specialistų, nors pati mašina nėra iš pigesnių, tačiau Audi A3 remontas gali kainuoti visai nebrangiai. Ramiai vairuojant sankaba tarnauja iki 20 000 km. Dažnai pasitaiko, jog sugenda tik ties 30 000 – 50 000 km. Sankabos keitimas tikrai nėra brangus. Praėjus kažkuriam laikui, dėl didesnių apkrovų ant smagračio gali atsirasti įtrūkimų. Tokiu atveju tereikia pakeisti tik smagratį.

Audi A6. Audi A6 yra vienas dažniausiai klientų ieškomų naudotų automobilių rinkos modelių. Ši mašina turi erdvų ir labai patogų saloną, galingą variklį, nepriekaištingą sąrangą ir daug kitų privalumų. Jeigu abejojate ką rinktis: benzininį variklį ir dyzelinį variklį turinčią Audi A6, paminėsime, jog benzininio variklio remontas kainuoja šiek tiek pigiau. Tad Jums reiks apsispręsti kam teikti pirmenybę: pigesniam kurui ar pigesniam remontui. Beje, visi be išimties Audi A6 varikliai gali tarnauti iki 30 000 km. Patirties turintys specialistai teigia, jog išmintingiausia rinktis modelį su 6 cilindrų varikliu. Šie audi automobiliai pasižymi ne tik didele galia, bet ir užtikrintu patikimumu.